Ручка гелева – це ручка, яка відноситься до приладдя для письма, як і кулькова сестриця. Різниця полягає в проектуванні на інших принципах внутрішнього механізму та підвищеної щільності чорнила за рахунок більшої кількості фарбувального пігменту. Вузол сконструйований по іншому: кулька знаходиться всередині, а не зовні. Його щільно фіксує металевий загострений наконечник зі спеціальним поглибленням.

 

гельові ручки

 

Своєю появою в світі канцтоварів гелева ручка зобов'язана винахідникам з Японії. Спочатку успіх і визнання прийшло з Південно-Східної Азії і тільки потім вона завоювала любов і популярність в пострадянському просторі. Перші гелеві ручки з'явилися в 1980 році, а з 1990 року на корпусі з'явилася прогумована накладка, що пом'якшувала тиск на пальці і зменшувало ковзання під час письма.

 

гельвові ручки Sakura gelly roll

 

Відмінність гелевою ручки від кулькової і головні переваги
Переваги гелевих чорнила очевидні навіть не озброєним оком. Досить, щоб хоч один раз до Вас в руки потрапила хороша гелева ручка від відомого світового бренду і Ви виділіть такі плюси:

  • Можливість писати на поверхні будь-якого типу. Кулькова ж попередниця пише тільки на матовому папері, картоні і деяких видах тканини. Гладкі поверхні їй не доступні на відміну від гелевою конкурентки.

  • Буяння фарб. Чорнило на основі гелю легше наситити яскравими пігментами, а приємний металевий відблиск виходить завдяки додаванню до складу срібно речовин. Кольорові гелеві ручки з блискітками отримують за таким же принципом, просто додаючи великий шіммер до основного складу чорнила.
  • Величезний асортимент. Колірна палітра гелевих ручок налічує більше 100 відтінків. Класичні кольори для письма включають: чорний, синій, зелений, червоний. Гелеві ручки для малювання представлені в таких колекціях: неонові, металік, з блискітками. Гелева ручка з блискітками – вибір номер 1 серед дівчат від 5 до 18 років.
  • Швидке висихання. Якісні гелеві чорнило миттєво вбираються і сохнуть на матовому і шорсткою поверхні. Трохи більше часу потрібно для висихання на глянцевому поверхні.
  • Водостійкість. Водовідштовхувальний ефект спостерігається у всіх якісних гелевих ручок. Тому діти молодшого шкільного віку і свідомі школярі віддають перевагу саме їм.

 

сакура gelly roll ручки з золотим та срібляним чорнилами

 

Ручки гелеві для Bullet Journal від інтернет-магазину BuJoBox
Інтернет-магазин BuJoBox рекомендує всім шанувальникам Bullet Journal оформляти барвисті і мега корисні розвороти, використовуючи гелеві ручки різнокольорові, як основу серед письмового приладдя. Спираючись на все вище перераховані достоїнства видно, що передати головні нотки позитивного настрою або ж підкреслити відтінки смутку найкраще вийде саме ручками на гелевою основі.

 

Обрати ручки

 

Вартість гелевою ручки, представленої в каталозі інтернет-магазину BuJoBox безпосередньо залежить від виробника. Лідерами за якістю і довговічності вважаються японські компанії. Саме тому всім прихильникам Bullet Journal і просто поціновувачам канцелярських товарів класу люкс BuJoBox рекомендує звернути увагу на готові набори від японського лідера продажів.

Дорогі гелеві ручки лише здаються такими на перший погляд. Економна витрата чорнила, якісний і міцний корпус в сукупності з продуманим до дрібниць пишуть вузлом збільшують в кілька разів тривалість експлуатації. Навіщо погоджуватися одна з, коли інтернет-магазин BuJoBox пропонує краще?