Ми працюємо та надсилаємо замовлення щодня. Слава Україні! 💛💙
Магазин милої канцелярії для Bullet Journal
Графік роботи:

09:00–21:00

Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Блокноти MriyTaDiy

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Блокнот MriyTaDiy

Швидкий темп життя сучасної людини відрізняється великою завантаженістю. Для продуктивного вирішення необхідних завдань варто раціонально спланувати свою діяльність. Невиконання однієї з поставлених цілей загрожує для ділової людини провалом контракту або нездійсненною зустріччю з постачальниками або друзями. Щоб не траплялося подібних неприємностей, варто придбати блокнот MriyTaDiy, що допоможе організувати робочий день ділової леді.

Види планерів

У каталозі інтернет-магазину представлено кілька планерів фірми MriyTaDiy.

Барвистий щоденник без дат, розмір сторінок-А5 і кількість аркушів-144. Обкладинка планера оформлена в абстрактному малюнку. На щільному папері, що використовується для сторінок, зручно робити записи будь-якою ручкою. Це яскравий і стильний Зошит для планування справ на рік вперед. Органайзер підходить для використання дітьми і дорослими. Виріб зроблено з кишенею для зберігання паперів і наявністю календарів на 2021 і 2022 роки. Виробник додав 2 сторінки для зберігання паролів, листи в точку, в клітинку і чисті. Щоб позбутися від стресу, досить розфарбувати спеціальні сторінки.

Планер жовтого кольору на кільцях. Виконаний без дат, форматом 148х210 мм на 144 листа. Для створення щоденника використана щільний папір, на якій приємно робити важливі записи. У щоденнику є кишеня для паперів, календарі на поточний і наступний рік, стікери, сторінки для паролів, листи з важливими датами, порожні і в точку. Антистресові картинки допомагають зберегти гарний настрій.

Бежевий блокнот з датами на 2022 рік. Зручний формат (18х23 см), велика кількість сторінок (112) дозволяють власнику робити необхідні записи і планувати заходи на рік вперед. У яскравому щоденнику вся інформація відображена англійською мовою. У додатковому кишені можна зберігати папери. Користувачі оцінять 12 блоків на 12 місяців, розділеними кольоровими рубрикаторами з ілюстраціями. У кожному місяці пропонується розворот на 5 тижнів, 1 лист для планів.

Недатований щоденник розміру А5 на кільцях виконаний в бежевому кольорі. Всі дані відображені українською мовою. Привабливий зовнішній вигляд робить його кращим серед готових планерів. З 112 аркушів передбачені розділи для паролів, особливих дат, для цілей, книг, фільмів; для записів.

Унікальний дизайн блокнота MriyTaDiy сподобається всім діловим людям. Щоденники представлені в декількох колірних рішеннях, тому кожен покупець підбере собі бажаний варіант. Органайзери можна використовувати для особистих цілей або придбати на подарунок.

Де купити?

Яскраві, стильні блокноти MriyTaDiy - відмінне рішення для планування різноманітних справ. Інтернет-магазин пропонує купити щоденники в Україні за доступними цінами. Замовляйте товар шляхом оформлення заявки на сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону. Наш консультант оперативно відповідає на всі дзвінки.

Вгору