Ми працюємо та надсилаємо замовлення щодня. Слава Україні! 💛💙
Магазин милої канцелярії для Bullet Journal
Графік роботи:

09:00–18:00

Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Зошити

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Молодші школярі користуються письмовим приладдям, купленими батьками, а середніх і старших класах молоді люди можуть красивий зошит купити, з власних уподобань. Більше це стосується обкладинки: можна, як і раніше, замовити зошити з малюнками з мультфільмів, з пейзажними замальовками, авто, а можна придбати щось незвичайне.

Інтернет магазин BuJoBox пропонує якісні товари вітчизняного виробника та оригінальним дизайном, цікавими знахідками, які зроблять навчальний процес менш сумним.

Кому можна креативний зошит купити

На закордонному ринку та в Україні добре зарекомендувала себе торгова марка Школярик. Дизайн обкладинок шкільних зошитів надзвичайно різноманітний, що робить бренд популярним серед покупців. Враховуючи карантинні реалії, коли в школу хлопці ходять із великими перервами, дизайнери створили зручну модель для занять дистанційно – зошит для записів на 48 аркушів.

Загальний зошит зручний для конспектування великих обсягів інформації. З нею легше готуватися до контрольних, заліків, ДПА: всі потрібні підказки перебувають в одному місці. Такий варіант популярний серед старшокласників, студентів, домогосподарок (для використання як кухонна книга із записаними самостійно рецептами).

Особливості

Бажаючим незвичайні зошити купити пропонуємо ознайомитися з їх характеристиками та нестандартними знахідками технологів ТМ Школярик:

  1. Унікальна обкладинка. На титулу немає яскравого малюнку. Графічні начерки можна розфарбувати самостійно за допомогою фломастерів або маркерів. Зошит стане індивідуальним, неповторним.
  2. Наявність форзацу. У звичайних зошитах після обкладинки слід блок зі скріпленими листами. У цих примірниках присутні спеціальні листи, що з'єднують титульну сторінку з робітниками. На форзаці розташовані сюжетні замальовки для розфарбовування. Якщо такі красиві зошити замовити, перерви між заняттями пролетять непомітно за створенням художніх шедеврів.
  3. Якісне складання. Пролинування листів збігається на просвіт; скоби зроблені з нержавіючого металу, краї акуратно загнуті.

Папір, використаний для зошитів, відповідає вітчизняним стандартам; продукція підходить для школи, використання в побуті як щоденник. Про високу якість товару свідчить спеціальний знак: «Використання у навчальних закладах України дозволяється»

Купити гарні зошити у BuJoBox

У нашому магазині представлені спільні зошити в лінію та клітку — можна забезпечити учня письмовим приладдям для точних наук та гуманітарних. Вдало підібрані обкладинки дозволять легко розрізняти цикли предметів. Ціни демократичні, ідеальні для співвідношення ціна/якість.

З турботою про клієнтів

Товари з BuJoBox можна замовити не тільки у Києві, але з будь-якої точки України з доставкою безкоштовно, купуючи оптову партію від 499 грн. (отримання у відділеннях "Укрпошта" або "JustIn"), 799 грн. ("Нова Пошта"). Ціна зошит знаходиться в середньому сегменті, а програма знижок дозволяє зменшити вартість канцелярії.

У магазині діє програма лояльності, проходять святкові та сезонні знижки, що дозволяє значно зменшити витрати.Краще заощадити на покупках, користуючись персональними знижками постійного клієнта, ніж здоров'я дітей, купуючи дешевші товари невідомого виробника. Гарні зошити вітчизняного бренду – вигідне придбання за всіма статтями.

Вгору