Магазин канцелярії для Bullet Journal та скрапбукінгу
Графік роботи:

09:00–21:00

Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Органайзери для алмазної мозаїки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку нові

Органайзер для алмазної мозаїки: у чому особливості

На відміну від інших контейнерів для зберігання речей, органайзер для каменів алмазної мозаїки складається з великого боксу до складу якого входить певна кількість дрібніших ємностей з кришками. Така система зберігання дозволяє сортувати кольори та зберігати їх окремо. А загальний прозорий контейнер допомагає зібрати все в одному місці та спростити пошуки потрібного кольору.

У BuJoBox представлені різні варіанти органайзерів, на 24, 44 та 48 контейнерів. Ємності для зберігання бувають двох видів:

  1. Прямокутні коробочки з отвором, щоб засипати/висипати стрази.

  2. Круглі баночки з кришкою, що закручується.

Органайзер для алмазної вишивки полегшує роботу з дрібними елементами, підвищує продуктивність та впорядковує матеріали.

Функції органайзера для алмазної мозаїки

Якщо ти тільки починаєш свій шлях в алмазному живописі, ти можеш придбати готовий набір для алмазної мозаїки. До нього входить все необхідне роботи, щоб познайомитися з технікою.

Тим, у кого алмазна мозаїка – улюблене хобі, вже не обійтися без такого аксесуару, як органайзер.

У органайзера є кілька основних функций:

  • Зберігання алмазного каміння. Коли працюєш із дрібними деталями, завжди є ризик, що вони загубляться. Органайзер допомагає впорядкувати всі матеріали.

  • Сортування та маркування. Коли кольорів каміння стає дуже багато, знайти потрібне стає складно. Органайзер для страз алмазної мозаїки дозволяє сортувати камінчики за кольорами та маркувати номерами або символами, що вказують відтінок.

  • Упорядкування робочого місця. Будь-яке хобі потребує простору. Кількість матеріалів та інструментів постійно зростає і потрібно подумати про те, як зручно та швидко організувати робоче місце, без хаосу та безладдя. Органайзер чудово впорається із цим завданням.

Купити кейс для Алмазної Мозаїки BuJoBox

Буджобокс - магазин затишних товарів для творчості та хобі. Ми самі кайфуємо від таких медитативних занять як алмазна мозаїка, створення колажів у техніці скрапбукінгу та оформлення Bullet Journal.

Тому знаємо, наскільки важливі враження від замовлення і самого процесу.

У нас лише естетичні та незвичайні сюжети на будь-який смак. Усі необхідні аксесуари для організації процесу викладення. Швидка доставка відразу після замовлення та приємні ціни.

Вгору