Чудовий подарунок для тих, хто любить естетичну канцелярію.

 

Що подарувати тому, у кого є всі види канцелярії? Як напевно вгадати з подарунком? Що робити, коли обмежений час на вибір і пошук потрібного подарунка?

 

Оберіть універсальний подарунок — сертифікат від BuJoBox.

 

Сертифікат просто придбати і використовувати. Оберіть суму сертифіката на свій розсуд і оплатіть тільки його номінальну вартість. Про решту подбаємо ми.

 

Даруйте те що потрібно — даруйте сертифікат BuJoBox!

 

Вибрати сертифікат

 

Що таке подарунковий сертифікат?
Подарунковий сертифікат — це наперед оплачене замовлення, за допомогою якого можна купити товари на суму, еквівалентну номіналу сертифіката. На сайті ви можете купити віртуальні сертифікати номіналом від 100 до 2 000 гривень.

Сертифікат — зручний формат оплати
Для оплати замовлення досить ввести код сертифіката при оплаті, і його номінал спишеться з суми замовлення. Все, сертифікат застосований.

 

 

 

Як купити сертифікат?

Придбати електронний подарунковий сертифікат можна на сайті шляхом оформлення замовлення в розділі "Подарункові сертифікати". Оберіть бажаний номінал, додайте в корзину та оплатіть замовлення.
Після оплати, на ваш E-mail протягом 30 хвилин надійде повідомлення електронної пошти з кодом сертифіката, а також вкладення з PDF-файлом для друку.

Увага. Подарунковий сертифікат можна оплатити тільки онлайн за допомогою банківської карти.

Хочете зробити приємний сюрприз близькій людині і, щоб сертифікат прийшов йому відразу після оплати? Ми допоможемо. При оформленні замовлення в коментар просто вкажіть куди відправити сертифікат: E-mail або номер мобільного телефону, на якому встановлений Viber або Telegram.
Ми відправимо сертифікат близькій вам людині з найкращими побажаннями від вашого імені!

В одному замовленні ви можете придбати будь-яку кількість сертифікатів на різну суму.
Куплений сертифікат поверненню не підлягає.

 

Застосування і термін дії сертифіката

Подарунковий сертифікат дійсний протягом 6 місяців від дати покупки. Термін дії вказується на самому сертифікаті.

Використовувати подарунковий сертифікат для оплати товарів можна при оформленні замовлення на сайті ввівши код сертифіката в поле "Застосувати купон". Оплатити залишок суми замовлення, якщо такий є, можна онлайн банківською картою або готівкою при отриманні.
Якщо номінал застосованого сертифіката перевищує загальну вартість товарів, що купуються, різниця суми за сертифікатом не компенсується і не повертається. Розподілити суму сертифіката на кілька замовлень неможливо.

 

Як подарувати сертифікат?

Подарувати сертифікат можна трьома способами:

 1. Переслати сертифікат новому власнику, який прийде на ваш E-mail.
 2. Роздрукувати сертифікат з вкладення в E-mail і вручити його у потрібний момент.
 3. При оформленні замовлення на покупку сертифіката, в коментарі вкажіть куди відправити сертифікат: E-mail або номер мобільного телефону, на якому встановлений Viber або Telegram.
  Ми відправимо сертифікат новому власнику з привітаннями від вашого імені.
  Також дублікат листа буде відправлено на ваш E-mail.
  Додаткові побажання / переваги ви можете вказати в коментарі або зв'яжіться з нами зручним для вас способом для обговорення деталей.

 

Що робити, якщо вам не прийшов номер сертифіката?

Якщо з якоїсь причини ви не отримали E-mail протягом 30 хвилин після покупки, переконайтеся, що оплата пройшла успішна і гроші списані з вашої картки.
Перевірити статус замовлення можна в особистому кабінеті в розділі "Мої замовлення".

Також рекомендуємо перевірити вкладки "Спам" і "Промоакції" в вашому E-mail.

Якщо оплата пройшла успішно, а вкладки "Спам" і "Промоакції" порожні - зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Допоможемо вирішити питання в найкоротші терміни.

 

Відмова від товарів, куплених із застосуванням електронного сертифіката

У разі скасування всього замовлення, в якому був застосований подарунковий сертифікат - сертифікат стане знову активним для застосування.

У разі відмови від частини товарів в замовленні можна вибрати один з наступних варіантів:

 1. Якщо замовлення ще не оплачений банківською картою, ви можете відмовитися від застосування подарункового сертифіката і оплатити товари, які ви забираєте, готівкою при отриманні. У цьому випадку сертифікат знову стане активним для використання.
 2. Використовувати подарунковий сертифікат для повної оплати придбаних товарів. У разі, якщо номінал застосованого сертифіката перевищує вартість товарів, що купуються, надлишок суми за сертифікатом не компенсується і не повертається.