Програма лояльності — це спеціальна програма знижок для постійних клієнтів BuJoBox. Вона дозволяє здійснювати покупки ще вигідніше і приємніше. ❤️

Щоб стати учасником програми лояльності, зареєструйтесь за допомогою електронної пошти. Після одержання однієї або кількох покупок загальною сумою від 500 грн, на наступні замовлення автоматично почне діяти знижка. Розмір знижки залежить від загальної суми ваших покупок.

Важливо: знижки почнуть діяти на майбутні замовлення тільки після того, як ви отримаєте свої попередні покупки.

Знижка закріплюється за Вами на постійній основі та збільшується з часом залежно від загальної суми виконаних замовлень в інтернет-магазині:
⚡️Від 500 до 2000 грн — знижка 3%
⚡️Від 2000 до 5000 грн — знижка 5%
⚡️Від 5000 грн — знижка 10%

Знижка застосовується автоматично до товарів, після того, як Ви входите у свій особистий акаунт під раніше зареєстрованою E-mail адресою.

Персональна знижка не поширюється на акційні товари або товари з уже діючими знижками, а також замовлення розміщене вручну менеджером або без авторизації електронною поштою на сайті.

 

 

Поширені запитання

Як стати учасником програми лояльності?

Щоб стати учасником програми лояльності інтернет-магазину канцтоварів BuJoBox, достатньо зареєструватись, зробити та отримати замовлення або кілька замовлень на загальну суму від 500 грн.

Як дізнатися який у мене відсоток знижки?

Дізнатися поточний відсоток персональної знижки Ви можете на сторінці товарів інтернет-магазину канцтоварів BuJoBox.

Який максимальний відсоток знижки за програмою лояльності?

Максимальний відсоток знижки для постійних клієнтів інтернет-магазину канцтоварів BuJoBox становить 10%.

Чому не застосовується знижка?

Швидше за все обраний Вами товар вже продається зі знижкою або вартість товару досить низька, що при обчисленні суми знижки її не вдається застосувати.