Магазин канцелярії для Bullet Journal та скрапбукінгу
Графік роботи:

09:00–21:00

Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сургучна печатка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку нові

Багато хто звик вклеювати у свій BuJo-щоденник різноманітний декоративний папір, а решту доповнювати своїми малюнками та написами. Але ми створювали «BujoBox» для того, щоб ділитися своїми знаннями у скрапбукінгу та зробити якісні скрап-інструменти доступними в Україні.
У каталозі вище представлено цілу низку товарів, які допоможуть зробити професійний друк із сургуча. Вони дозволять урізноманітнити ваші сторінки яскравими та об'ємними відбитками, схожими на ті, що ламають на старовинних листах.

Як вибрати та купити печатку для сургуча?

Щоб друк повністю виправдав очікування, рекомендуємо:

 • Вибирайте тільки якісний сургуч, що підходить за кольором дизайну.
 • Моделі печаток з ручкою дозволяють рівномірно розподіляти силу натискання. Для плоских гумових чи силіконових печаток потрібний акриловий блок. Тоді результат вийде акуратнішим.
 • Надійніше купити друк з металу — вони важкі і швидко остуджують масу, що дозволяє робити дуже точні відбитки.
 • Друк для сургуча замовити простіше, коли ви визначилися зі стилем роботи: вибрані малюнки повинні красиво підкреслювати стиль ваших сторінок.
 • Якщо ви ще не пробували цю техніку, для перших проб достатньо 2-3 кольори сургуча, а також кілька штампів з відповідними малюнками.

Як купити та використовувати для відбитку сургуч?

Сургуч — це легкоплавка суміш, схожа на свічковий віск, яка виготовляється спеціально для фігурних відбитків. У «BujoBox» ми привозимо його частіше у вигляді довгастих стрижнів або «свічок» із ґнотом усередині, тому що це зручніше.Але ви можете зустріти сургуч у вигляді довільних шматків або гранул, і його також можна використовувати в Bullet Journal та іншого скрапбукінгу.

Печатка для сургуча прикладається, коли сургуч у розплавленому стані:

 • Професіонали розігрівають його на спеціальній «ложці» з носиком: це дозволяє відміряти точну кількість сургуча та акуратно налити його на папір.
 • Щоб не шукати додаткових інструментів, сургуч плавлять у чайній ложці за допомогою запальнички або свічки.
 • Сургуч діаметром 11 мм можна закладати у клей-пістолет.

Слідкуйте за тим, щоб маса не кипіла і не диміла. Температура плавлення сургуча близько 60°C.

Класичний процес створення відбитку

 • Вперше відріжте 1 см сургуча або використовуйте 3-4 гранули;
 • Розтопіть його зручним для вас способом. Щоб не з'являлася кіптява, тримайте ложку вище кінчика полум'я;
 • Виливайте сургуч, коли він трохи охолоне і нагадуватиме по густоті сметану;
 • На калюжку акуратно, але сміливо ставимо друк: не рухаємо його, доки не переконаємося, що маса застигла. Саме тому друк для сургуча замовити краще із металу. У цьому випадку відбиток застигне лише за 20-30 секунд.
 • Готову печатку можна задекорувати маркером, виділивши їм деякі деталі малюнка.

Як зробити печатку сургуч купити на сайті BujoBox?

Щоб ідеально оформити свій Bullet Journal, обов'язково розгляньте наш каталог - тут ви знайдете все необхідне для скрапбукінг-щоденника. Всі доступні товари вже на складі і чекають на відправку, тому в Києві посилку не доведеться чекати більше двох днів. Замовлення робиться через корзину.Якщо у вас виникли питання в процесі вибору, замовте зворотний дзвінок у шапці цієї сторінки.

Вгору