Магазин канцелярії для Bullet Journal та скрапбукінгу
Графік роботи:

09:00–21:00

Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сургуч з гнотом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку нові

Сургуч із ґнотом

Сургуч у паличках з ґнотом — зручний формат для створення декоративних сургучних печаток. Такий сургуч на вигляд як свічка розміром 9 см. Для роботи не потрібно додаткових інструментів, таких як ложка, підставка. Хоча робота з сургучем у такому форматі також потребує обережності.

Сургуч восковий з ґнотом: як користуватися

Перед початком роботи варто підготувати поверхню або предмет на якій планується відбиток. Також не зайвим буде захистити робоче місце чи стіл.

  1. Підпали гніт. Тримай свічку рівно або встанови у вертикальному положенні.

  2. Почекай, поки сургуч почне плавитися і нахилити паличку над поверхнею для відбитку.

  3. Розплавлений сургуч капатиме на поверхню. Коли буде достатня кількість і площа для відбитка, затуши гніт і притули печатку.

  4. Почекай коли сургуч затвердіє і забери печатку. Відбиток можна прикрашати спеціальним маркером.

Використовувати сургуч можна багато разів, доки не догорить по всій довжині. Не потребує догляду чи особливого зберігання. За необхідності ґніт можна підрізати звичайними ножицями або тримером для свічок.

Переваги та недоліки сургучу з ґнотом

Сургуч з ґнотом відрізняється деякими перевагами. Звичайно ж це ціна та зручність. Але є й деякі недоліки, наприклад, використовуючи тільки сургучні палички, складніше зробити різнобарвний відбиток і цікаві переходи. Можна скористатися паличками кількох кольорів та отримати бажаний результат, але це набагато складніше, ніж використовувати різноколірний сургуч у таблетках. Також при роботі з сургучем у такому форматі необхідно бути обережним, сургуч гарячий і складно відокремлюється від деяких поверхонь. Потрібно стежити, щоб сургуч не потік туди, куди ви не планували.

Сургуч з ґнотом купити в BuJoBox

У нашому магазині сургуч з ґнотом знайдеш у складі наборів і поштучно. У Буджобокс понад 20 видів кольорів сургучу. Серед палітри знайдеш базові кольори, яскраві неонові, пастельні, з легким блиском та інші.

Зручна форма сургучної палички для використання. Збоку нанесений декоративний візерунок на кожній свічці. Сургуч швидко плавиться та дозволяє отримати чіткий відбиток.

Купити сургуч з ґнотом в Україні тепер легко і доступно. Замовляй на сайті у кілька кліків. Надсилання товару щодня. На сайті завжди актуальна наявність товару.

Вгору