Магазин канцелярії для Bullet Journal та скрапбукінгу
Графік роботи:

09:00–21:00

Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Штампи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку нові

Дерев'яні штампи для скрапбукінгу

Штамп - це спеціальний вид канцелярського приладдя для створення об'ємного малюнка на папері або будь-який інший поверхні ручною технікою відбиток. За допомогою штампів з цифрами, наприклад, можна креативно оформляти особистий щоденник, заповнювати у щоденнику список важливих невідкладних справ, пронумерувати сторінки.

Дерев'яні штампи купити на сторінках зручного каталогу пропонує інтернет-магазин BujoBox. На основі застосування штампів з'явився окремий напрямок в скрапбукінгу-штампинг. Дану техніку подужає навіть новачок в рукоділлі. Штамп настільки прості у використанні, що підходять для дитячої творчості від 3-х років.
Штамп на дерев'яній основі має високу якість і виробляє відбиток з найдрібнішими деталями. Завдяки своїй універсальності, глибокому рельєфу і натуральному матеріалу відбиток виходить на папері, тканини, а також кераміці. Дерев'яні штампи України для скрапбукінгу-відмінний подарунок дітям, родичам і друзям на День Народження, Новий Рік!

Який набір штампів купити для початківців?

Цифри, букви, написи та повноцінні малюнки, - різноманітність штампів величезна кількість. У продажу існують поодинокі екземпляри та набори. Останні красиво упаковані в картонну або дерев'яну упаковку, яка забезпечує правильне зберігання виробам і захист від зовнішніх факторів. Початківцям умільцям в залежності від віку підійдуть набори штампів на дерев'яній основі. Їх перевага полягає в максимально близькому розташуванні гуми до краю малюнка, що перешкоджає змазуванню і розтіканню зображення. Підсумок виходить краще всяких очікувань!

Набір штампів алфавіт купити доступно на BuJoBox. Комплект складається з російських букв алфавіту, нанесених на дерев'яну основу середнього розміру. Популярність користується також алфавіт на силіконовій основі. Він представлений у вигляді монолітного планшета з буквами та букви з цифрами. Набір штампів алфавіт ідеально підходить для оформлення вітальних листівок, паперових фотоальбомів та інших видів декор.

Силіконові штампи для скрапбукінгу

Штампи з полімерних матеріалів продаються поштучно і в тематичних наборах. Робота з ними вимагає деякої вправності та акуратності. Щоб зробити необхідний відбиток, потрібно обраний штамп приклеїти до акрилового блоку. Потім конструкція розбирається і штамп очищається від фарби. Є набори в комплекті з акриловими блоками, але частіше блоки потрібно купувати окремо під розміри штампів.

Силіконові штампи для скрапбукінгу купити пропонує інтернет-магазин BujoBox. Широкий асортимент якісних товарів від сертифікованих виробників порадують веселими кольоровими відбитками. Прозорість силіконового матеріалу високо оцінили любителі скрапбукінгу, тому що при складанні складної композиції потрібно в точності контролювати розташування відбитка. Силіконові штампи довговічні, легко миються теплою водою і компактно складаються для зберігання в коробочку або валізку.

Вгору