Магазин канцелярії для Bullet Journal та скрапбукінгу
Графік роботи:

09:00–21:00

Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інструменти для каліграфії

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку нові

Каліграфія – японське мистецтво, що передбачає створення правильних, гарних ієрогліфів та літер. Часто її називають мистецтво красивого почерку, але це докорінно неправильно. Каліграфія та почерк – речі різні. Кожна буква, склад, напис у напрямі творчості – окремий витвір мистецтва. Освоїти каліграфію реально, знадобиться посидючість, талант, уміння концентруватися на завданні, час. Каліграфії навчаються роками. Перший крок – купити інструменти для каліграфії.

Інструмент для каліграфії купити: особливості та призначення

Каліграфія об'єднує компанії Apple, Dior та адміністрацію американського Білого Дому. Знаєте, як? Офіційні запрошення цих компаній виконуються вручну, їх заповнюють каліграфісти. У світі друкованої техніки такі конверти символізують особливе ставлення, на підписання однієї картки йде часом до години. Освоївши каліграфію, ви зможете створювати такі та заробляти на хобі непогані гроші.

У каліграфії не використовують олівець чи кулькову ручку. Створювати витончені написи можна лише за допомогою спеціального інструменту – пера, пір'яної ручки з гострим наконечником та чорнила. Набір інструментів для каліграфії включає:

  • ручку. Зазвичай виготовляється зі скла, із прозорими стінками. Скляні поверхні не взаємодіють із чорнилом, колір лінії зберігатиме рідний відтінок. Наконечник виконується у формі пера з гострим кінчиком для тонких ліній.Існують плоскі та широкі пір'я – використовуються для готичних, італійських шрифтів;
  • фарби – що ширше палітрі, то більше вписувалося можливостей до творчості;
  • стаканчик, у якому обмивають перо від чорнила;
  • тримач для ручки, щоб не забруднити чорнилом стіл;
  • пензля. Вони застосовуються переважно у японської каліграфічної традиції. З кистями працювати складніше, новачкам краще починати з пір'я або брашпенів.

Існують альтернативи – для каліграфії підходять спеціальні фломастери, брашпени. Їх кінчик, на відміну від звичайного фломастеру, тонкий та гострі, дозволяє створювати найтонші лінії. У чорнильницю брашпен не вмочують, малювання пов'язане з меншими клопотами. Маркер можна багаторазово заправляти картриджами. Бувають різної товщини та буквально всіх кольорів веселки.

Інструменти для каліграфії (Київ) у найширшому асортименті представлені в каталозі магазину «Бужобокс». Зручна, продумана система навігації сайтом допоможе швидко знайти товари, докладні описи - визначитися з вибором.

Інструменти для каліграфії купити вигідно

Замовити все для каліграфічних експериментів пропонує фірмовий магазин канцелярії BujoBox. Пропонуємо продукцію провідних світових брендів STA, Tombow, Zebra, Pentel. Ціни приємно здивують, а швидка доставка заощадить час – не потрібно нікуди їхати, можна купити канцелярське приладдя онлайн. Доставимо покупки у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, інших регіонах країни.

Вгору