Магазин канцелярії для Bullet Journal та скрапбукінгу
Графік роботи:

09:00–21:00

Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Скрапбукінг блокнот

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку нові

Блокноти скрапбукінг – основа для створення оформлювальних шедеврів з паперу, фотографій, вирізок, що викликають емоції, приємні спогади. Техніка скрапбукінгу передбачає оформлення фотоальбомів та тревелбуків. Іншими словами, ви декоруєте  фото, малюнки, створюючи унікальні рамки, врізки, вставки із спеціального паперу. Вклеюється  все в спеціальний блокнот, який можна придбати у фірмовому магазині «Бужобокс».

Для чого потрібні скрапбукінг блокноти?

Замовити набір з блокнота, паперу та інших інструментів для скрапбукінгу варто кожному, хто знаходить віддушину у створенні красивих речей своїми руками. Такий блокнот виступає як основа для створення альбому для фотографій, тревел-бука, візуалізації власних планів, мрії та завдань. У нього ви вклеюєте фото або журнальні вирізки, декоруєте їх спеціальним стильним, красивим папером і наклейками. Жодних обмежень – декор, структура альбому, спосіб оформлення та кріплення паперу залежить виключно від особистих уподобань та польоту фантазії. Такий блокнот має бути дуже якісним та підходити під декораторські завдання. Для цього потрібно максимально ретельно підійти до вибору.

Як вибрати та купити блокнот у стилі скрапбукінг?

Блокноти скрапбукінг в каталозі інтернет-магазину БужоБокс представлені в найширшому асортименті. Купити все відразу – не варіант, потрібно зробити вибір. Орієнтуйтеся на такі характеристики:

  • тип за призначенням. Заздалегідь продумайте, що збираєтесь декорувати – серйозний щоденник, блокнот з особистими думками та візуалізацією мрії, фотоальбом на подарунок. Від цього залежить обсяг, зовнішній вигляд, конструкція блокноту;
  • розміри. Йдеться про формат, він має бути зручним для використання. Якщо тревелбук, який ви зберігаєте вдома, допускається великий (А4, навіть А3), для органайзера варто підібрати менший формат;
  • спосіб кріплення листів. Сторінки повинні зручно перевертатися та повністю розкриватися, з урахуванням створених рамок та врізок. Оптимально – на пружині;
  • колір паперу, його щільність, спосіб, тип лінівки (можливо, краще неліновані листи);
  • кількість аркушів у блокноті;
  • дизайн, стиль обкладинки. Якою вона буде зовні – залежить виключно від особистих переваг. Але пам'ятайте: обкладинка потрібна міцна, щільна, щоб захищати внутрішні аркуші щоденника.

Підібрати ідеальний блокнот можна в каталозі прямо зараз. Якщо виникнуть труднощі з вибором, зверніться до менеджерів магазину за телефонами, вказаними на сайті. Консультанти готові відповісти на питання про продукцію, заповнення форми замовлення, умови оплати, доставки.

Скрапбукінг блокнот: купити недорого

Купити блокнот скрапбукінг допоможе спеціальний магазин милої канцелярії Bujobox. Ми здивуємо багатим вибором, надамо гарантії якості, порадуємо найнижчими цінами. Доставка в Україні займає 1-3 робочі дні, вона може бути адресною або на найближче поштове відділення. Доставляємо у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові та інших регіонах країни.

Вгору