Для фанатів канцелярії, планування та творчості ручка є одним із найважливіших інструментів, якими користуються щодня. Вона повинна бути зручною у використанні, приємно лежати в руці, подобатися візуально, не розмазуватись і не забруднювати все навколо. Але сьогодні розглянемо не колекційні та подарункові варіанти для іміджу чи розіграшу, а ручки якими тобі буде зручно користуватися щодня. Незвичайні ручки, які можна використовувати для письма, заповнення блокнота, планування, творчості, начерків та каліграфії.

 

  1. Ручка пиши-стирай

  Звичайна гелева ручка з пастою, якою ти можеш писати у зошиті на уроках, вести свій bullet journal і навіть заповнювати документи.

Незвичайність цієї ручки в тому, що чорнило можна без сліду видалити спеціальною насадкою на ручці. З такою ручкою ти можеш не боятися зробити помилку, зіпсувати документ та не перейматися, що виправлення виглядатимуть не акуратно. Незвичайні ручки для письма пиши-стирай можна купити з чорнилом чорного або синього кольору.

  1. Лінер

За своєю суттю це тонкий маркер чи фломастер. Лінери часто використовуються для креслень та малюнків. Але його можна використовувати і як ручку для письма, заповнення блокнота та планування.

Написане більш глибокого та контрастного чорного кольору. Лінери бувають різної товщини й ти можеш підібрати ту товщину лінії, яка потрібна. Крім того, будь-який почерк при використанні лінера має кращий вигляд, ніж написаний тонкою ручкою.

 

  1. Ручка-ролер

Незвичайна ручка для створення декоративних патернів та ліній. Такий варіант ідеально підійде для виділень, рамочок, декоративних елементів у щоденнику. Бувають із чорнилом різних кольорів. Пишуча частина у формі ролика з візерунком, який відбивається безперервною лінією на папері.

  1. Чорнильна ручка

Чорнилами писали ще задовго до того, як з'явилися кулькові та гелеві ручки. Але досі перова ручка, яка пише чорнилом, популярна серед поціновувачів якісної канцелярії. Скрип пера по паперу, м'яка подача чорнила — відчуття від роботи з такою ручкою дуже відрізняються від звичних ручок. Для любителів незвичайних ручок для письма у ретро стилі підійде класичне перо, яке потрібно занурювати в ємність із чорнилом. Для поціновувачів більш сучасних рішень, зараз також є простіші у використанні ручки зі змінними картриджами. Така ручка не залишить плям та не завдає незручностей. Її можна використовувати також як звичайну ручку.

  1. Білі та металізовані ручки

Популярні серед творчих людей. За допомогою такої ручки у малюнках створюються різні ефекти: відблиски, сніг, зірки тощо. Але її також можна використовувати для листа на чорних сторінках! Блокноти із чорними сторінками заповнені білою чи срібною ручкою виглядають дуже ефектно. Найпопулярніші серед них ручки Gelly Roll від бренду Sakura білого, сріблястого та золотистого кольору. Вони дуже м'які, з гарною криючою здатністю та різною товщиною лінії.

  1. Скляна ручка для каліграфії

Каліграфія – це мистецтво. І інструменти для роботи такі ж незвичайні та витончені. Для скляної ручки також знадобиться ємність із чорнилом будь-якого кольору. Ручка занурюється в чорнило пишучою частиною і злегка провертається в руках, щоб чорнило рівномірно розподілилося. Після цього можна братися до написання тексту, іноді поповнюючи чорнило. Наприкінці роботи ручку достатньо промити водою. Доступні в наборах разом із чорнилом.

Де замовити незвичайні ручки для письма

Всі ці варіанти ручок можна купити у нашому інтернет-магазині Bujobox. У нас представлений великий асортимент від найкращих світових виробників. Таке письмове приладдя спростить процес записів і планування, урізноманітнює твої хобі або додасть нових барв твоїй творчості.

Замовити незвичайні ручки для письма та творчості можна цілодобово на сайті. 

Купити письмове приладдя